FULL CUP
Dla kogo biustonosz FullCup?
Model dla Pań ceniących sobie wygodę, które chcą uniknąć efektu „uciekającego” (wypadającego) biustu.
Czym jest biustonosz FullCup?
Są to biustonosze, w których miseczki są wykonane z materiału usztywniającego (nie mylić z push upami , nie posiadają one dodatkowych wkładek push up). Usztywnienie jest wykonane z cienkiej pianki lub gąbki. Od środka wyścielone są miękką bawełną przyjazną dla wrażliwej skóry. Konstrukcja usztywniana to modele dość mocno zabudowane. Zewnętrzna część miski może być wykonana z gładkich materiałów jak i z koronki czy haftu, może też być połączeniem tych materiałów w różnej konfiguracji. Model posiada fiszbinę ( drut ) okalający cały dół piersi. Mostek w konstrukcji usztywnianej jest zazwyczaj wysoki.

LINEA MAXIMA 
Dla kogo biustonosz Linea Maxima?  Jest to linia biustonoszy przeznaczona dla Pań z większym biustem.
 Czym jest biustonosz Linea Maxima?
Konstrukcja i technologia wykonania tych biustonoszy jest specjalnie opracowana i dostosowana do większych rozmiarów. Posiadają one idealnie dobraną szerokość ramiączka, potrójne haftki, a materiały użyte do ich produkcji są wyselekcjonowane ze szczególną starannością.

MODULED
Dla kogo biustonosz Moduled?  Idealny dla Pań noszących dopasowane ubrania z delikatnych materiałów.
Czym jest biustonosz Moduled?
Miseczki w tych biustonoszach są formowane termicznie. Nie posiadają one żadnych szwów ani cięć . Mogą być delikatnie usztywniane lub posiadać usztywnienie typu push up. Model posada fiszbinę ( drut).
PUSH UP
Dla kogo biustonosz Push up?
Dla Pań z mniejszym biustem. Zadaniem tych biustonoszy jest uwydatnienie biustu.
Czym jest biustonosz Push up? Biustonosz typu push up to biustonosz usztywniany z dodatkową wkładką wykonaną najczęściej z pianki. Wkładka umieszczona jest od wewnątrz w dolnej części miseczki. Model posada fiszbinę (drut )
SEMI SOFT Dla kogo biustonosz Semi soft?
Biustonosz dla różnych wielkości biustów ( uniwersalny ). Polecany dla Pań z asymetrią piersi.
Czym jest biustonosz Semi soft? 
Biustonosz , w którym dół miski jest usztywniony ( pianka lub cieniutka gąbka ), a góra wykonana jest z miękkiego materiału najczęściej z koronki, haftu lub siateczki. Jest to konstrukcja solidnie podtrzymująca i modelująca piersi. Od środka w części usztywnianej podszycie z delikatnej bawełny co daje poczucie komfortu przy codziennym użytkowaniu. W większości model posada fiszbinę (drut ). Wyjątkiem jest konstrukcja SS8 bez fiszbiny.

SOFT 
Dla kogo Soft? 
Właściwie przy odpowiednim doborze rozmiaru dla każdej z nas. Może być też w zależności od użytego materiału sportowy lub seksowny.
Czym jest Soft? Biustonosze miękkie nie posiadają żadnego usztywnienia z pianki. Mogą być wykonane z różnych materiałów : miękkich dzianin, koronek czy haftów, bardziej lub mniej przeźroczystych. W zależności od użytego materiału mogą być bardzo sexowne i uwodzicielskie (koronki i hafty ) lub też wygodne do codziennego użytku ( gładka dzianina ). Mogą one posiadać fiszbiny ( druty ) bądź nie. Krój może być zabudowany lub eksponujący dekolt mniej zabudowany.

MAMA KARMIĄCA
dla kogo?
Biustonosz jak sama nazwa wskazuje dla Pań karmiących piersią.
Czym jest?
Biustonosz może być wykonany w całości z miękkiej bawełny lub wiskozy. Dodatkowo może być użyta delikatna koronka. Może on posiadać fiszbinę ( drut ) lub nie. Ramiączka ze specjalnym klipsem umożliwiającym ich odpinanie jedną ręką. Mogą one posiadać delikatne usztywnienie z miękkiej pianki. Od wewnętrznej strony miski zawsze używamy komfortowej, delikatnej bawełny. Najnowsze biustonosze dla kobiet karmiących


Produkt został dodany